: Stanowisko
: 3000PLN
робоче місце: Miasto
ПРАЦЯ ВІД: 2017-05-03

Професійні процедури набору персоналу

 

Багатоетапний процес відбору дає нам  можливість успішно підібрати для  Вас найкращу вакансію відповідно до Ваших кваліфікацій та досвіду згідно з вимаганнями наших клієнтів.

 • ПЕРШИЙ ЕТАП – НАДІШЛІТЬ ДО НАС  СВОЄ РЕЗЮМЕ !

 

ЗАВДЯКИ ЦЬОМУ, МИ ЗВ’ЯЖЕМОСЯ З ВАМИ ЯК ТІЛЬКИ ПОЯВИТЬСЯ РОБОТА!

 • ДРУГИЙ ЕТАП – ТЕЛЕФОННЕ ІНТЕРВ’Ю !

 

НАШ  КОНСУЛЬТАНТ СКОНТАКТУЄТСЯ З ВАМИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПРО ВАС БІЛЬШЕ - ПОГОВОРИТИ ПРО ВАШ ДОСВІД, ВАШІ ОЧІКУВАННЯ ТА ОБГОВОРИТИ УСІ ДЕТАЛІ ЗАПРОПОНОВОЇ НАМИ ВАКАНСІЇ.

 • ТРЕТІЙ ЕТАП  -  СПІВБЕСІДА У НАШОМУ ОФІСІ!

 

НА ЗУСТРІЧ ВІЗЬМІТЬ З СОБОЮ РЕЗЮМЕ ТА ДОКУМЕНТИ, ЩО ПІДТВЕРДЖУЮТЬ ВАШІ КВАЛІФІКАЦІЇ: СЕРТИФІКАТИ ТА ДИПЛОМИ

 • ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ- ПІСЛЯ УЗГОДЖЕННЯ З ВАМИ ПРОПОЗИЦІЇ З ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ, РОЗПОЧИНАЄМО РОБОТУ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ  ВСІХ НЕОБІДНИХ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ЛЕГАЛЬНОГО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ:
 • ВІЗА - На підставі отриманого запрошення «Oświadczenie» o zamiarze powierzenia pracy cudzoziemcowi або «Zezvolenie» отримується національна віза D, яка дозволяє працювати в Польщі відповідно 6 місяців або 1 рік.
 • ПРИЇЗД У ПОЛЬЩУ – Наші консультанти допоможуть Вам зорганізувати транспорт,будуть з Вами на зв’язку  та допоможуть вирішити проблеми починаючи з перетину кордону чи при купівлі білету.
 • ПОСЕЛЕННЯ - Українськомовні координатори Вас поселять та перед розпочаттям роботи ознайомимо Вас з вступним інструктажом по техніці безпеки, зробимо медичний огляд та підготуємо  цілий пакет документів.

Звертайтесь!

Я даю згоду на обробкою моїх персональних даних:
водійські права
Wybierz pliki
Size limit for each file is 100 MB

  Переклад походить від латинського слова VERITAS (правда, справедливість, чесність, лояльність) це водначас наше кредо та принципи, яких ми дотримуємось у своїй діяльністі як і в стосунках з клієнтамию. Водночас, для тих, хто шукає роботу, надаємо таку можливість на прозорій основі співробітництва.

  +38 068 88 66 179,  +48 533 979 881  

  Copyright 2017 Veritas Opieka   Realizacja: Agencja reklamowa 3motion.pl