ІНФОРМАЦІЯ ПРО СЕРТИФІКАТИ КОМПАНІЇ

rzetfir

 

ЗГОЛОШУЙСЯ ОНЛАЙН ЗАЯВКА ТА РЕЗЮМЕ

zglЗалиште нам своє резюме (CV ) - перевірте актуальні вакансії. Допоможемо Вам знайти надійну роботу та задбаємо про Ваш кар’єрний ріст

 

Дізнайся більше!

: Stanowisko
: 3000PLN
робоче місце: Miasto

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

   Я даю згоду на обробкою моїх персональних даних. *

   Я даю згоду на обробкою моїх персональних даних, як в даний час так і в майбутньому відповідно до Закону про охорону персональних даних (Dz.U. z ..... r. poz. ........) ...........................................(м. Вроцлав) з метою підбору та пошуку роботи. Я також погоджуюся з передачею своїх даних потенційним роботодавцям, в тому числі їх відкриття для доступу на сайті і можливу перевірку достовірності поданих мною документів та інформації, яка в них міститься.Я даю згоду

   Я погоджуюся отримувати комерційну та маркетингову інформацію *

   Я погоджуюся отримувати комерційну та маркетингову інформацію, надіслану POLAND WORKFORCE SP. Z O.O. (м. Вроцлав) на подану мною адресу електронної пошти (e-mail) відповідно до Закону про надання електронних послуг (Dz. U. z ............. r. poz...............) та відповідно до Закону про телекомунікаційне право (Dz. U. z .................. r. poz. ............. Згода поширюється також на отримання комерційної інформації, запропонованої за посередництвом ................. (м. Вроцлав) в сфері, що стосується маркетингової діяльності інших суб'єктів, які пропонують послуги ........................ (м. Вроцлав). Я погоджуюся

   Я даю згоду на відкриття доступу і обробку моїх персональних даних

   Я даю згоду на відкриття доступу і обробку моїх персональних даних, як в даний час і в майбутньому відповідно до Закону про охорону персональних даних (...............) суб'єктами пов'язаними з ................ (м. Вроцлав). Я також погоджуюся з передачею своїх даних потенційним роботодавцям, в тому числі шляхом поширення їх на сайті ........................... і можливу перевірку достовірності поданих мною документів та інформації, яка в них міститься. Дані надані мною добровільно, я маю право на доступ до їх змісту та їх виправлення. Також я маю право вимагати припинити обробку даних. Я був (була) поінформований (-а) про повну назву і адрес зареєстрованого офісу компанії, з метою збирання даних про відомих і очікуваних одержувачів і категорій одержувачів моїх даних.Я даю згоду

 

: Stanowisko
: 3000PLN
робоче місце: Miasto

ZGŁOŚ WSTĘPNE ZAPOTRZEBOWANIE NA PRACOWNIKÓW !

Zapewniamy sprawdzonych Kandydatów polskim pracodawcom - dużym przedsiębiorstwom oraz małym firmom. Znajdziemy dla Ciebie dowolną ilość Kandydatów, wykwalifikowanych lub nie, niezależnie od branży. Praca dla Ukraińców w Polsce - pracownicy budowlani z Ukrainy, pracownicy produkcyjni z Ukrainy

 

Zgłoś zapotrzebowanie na pracowników

 

Korzyści płynące z zatrudnienia osób z Ukrainy:
Pracownicy z Ukrainy to oddani, rzetelni pracownicy, którzy nie boją się ciężkiej pracy, idealnie uzupełniają braki w zatrudnieniu, szybko integrują się z polskimi pracownikami.

: Stanowisko
: 3000PLN
робоче місце: Miasto

КОРИСНІ ІНФОРМАЦІЇ  ДЛЯ  КАНДИДАТІВ

: Stanowisko
: 3000PLN
робоче місце: Miasto

Професійні процедури набору персоналу

 

Багатоетапний процес відбору дає нам  можливість успішно підібрати для  Вас найкращу вакансію відповідно до Ваших кваліфікацій та досвіду згідно з вимаганнями наших клієнтів.

 • ПЕРШИЙ ЕТАП – НАДІШЛІТЬ ДО НАС  СВОЄ РЕЗЮМЕ !

 

ЗАВДЯКИ ЦЬОМУ, МИ ЗВ’ЯЖЕМОСЯ З ВАМИ ЯК ТІЛЬКИ ПОЯВИТЬСЯ РОБОТА!

 • ДРУГИЙ ЕТАП – ТЕЛЕФОННЕ ІНТЕРВ’Ю !

 

НАШ  КОНСУЛЬТАНТ СКОНТАКТУЄТСЯ З ВАМИ, ЩОБ ДІЗНАТИСЯ ПРО ВАС БІЛЬШЕ - ПОГОВОРИТИ ПРО ВАШ ДОСВІД, ВАШІ ОЧІКУВАННЯ ТА ОБГОВОРИТИ УСІ ДЕТАЛІ ЗАПРОПОНОВОЇ НАМИ ВАКАНСІЇ.

 • ТРЕТІЙ ЕТАП  -  СПІВБЕСІДА У НАШОМУ ОФІСІ!

 

НА ЗУСТРІЧ ВІЗЬМІТЬ З СОБОЮ РЕЗЮМЕ ТА ДОКУМЕНТИ, ЩО ПІДТВЕРДЖУЮТЬ ВАШІ КВАЛІФІКАЦІЇ: СЕРТИФІКАТИ ТА ДИПЛОМИ

 • ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ- ПІСЛЯ УЗГОДЖЕННЯ З ВАМИ ПРОПОЗИЦІЇ З ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ, РОЗПОЧИНАЄМО РОБОТУ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ  ВСІХ НЕОБІДНИХ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ЛЕГАЛЬНОГО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ:
 • ВІЗА - На підставі отриманого запрошення «Oświadczenie» o zamiarze powierzenia pracy cudzoziemcowi або «Zezvolenie» отримується національна віза D, яка дозволяє працювати в Польщі відповідно 6 місяців або 1 рік.
 • ПРИЇЗД У ПОЛЬЩУ – Наші консультанти допоможуть Вам зорганізувати транспорт,будуть з Вами на зв’язку  та допоможуть вирішити проблеми починаючи з перетину кордону чи при купівлі білету.
 • ПОСЕЛЕННЯ - Українськомовні координатори Вас поселять та перед розпочаттям роботи ознайомимо Вас з вступним інструктажом по техніці безпеки, зробимо медичний огляд та підготуємо  цілий пакет документів.
: Stanowisko
: 3000PLN
робоче місце: Miasto

Звертайтеся до нас та отримаєте достойну працю, а також інформаційний та документальний супровід абсолютно безкоштовно!!!

 • Офіційне безкоштовне ЗАПРОШЕННЯ від легальної фірми в Польщі;
 • Безкоштовне працевлаштування без посередників на основі польського договору;
 • Гарантуємо безкоштовне медичне страхування (NFZ – Національний Фонд Здоров’я);
 • ZUS – Заклад Соціального Страхування;
 • Догляд польських координаторів та допомога в організації поїздки та проживання;
 • Європейські зарплати;
 • Страхування на час роботи за кордоном.

 

Переклад походить від латинського слова VERITAS (правда, справедливість, чесність, лояльність) це водначас наше кредо та принципи, яких ми дотримуємось у своїй діяльністі як і в стосунках з клієнтамию. Водночас, для тих, хто шукає роботу, надаємо таку можливість на прозорій основі співробітництва.

+38 068 88 66 179,  +48 533 979 881  

Copyright 2017 Veritas Opieka   Realizacja: Agencja reklamowa 3motion.pl