Приєднуйтеся до нас

Виповни коротку анкету та отримай достойну працю, а також інформаційний та документальний супровід абсолютно безкоштовно!!!

: Stanowisko
: 3000PLN
робоче місце: Miasto

 

onas1Veritas UA 

це одна із провідних фірм серед агенцій працевлаштування та персонального консалтингу, котра пропонує роботу у Польщі, Німеччині, Великій Британії, Скандинавії, Нідерландах, Ірландії. Агенція праці тимчасової VERITAS зареєстрована в Державному реєстрі агентств працевлаштування під номером 7968 діємо, керуючись найвищими етичними стандарти. Гарантуємо офіційну довготривалу працю, надаємо всі необхідні документи, які потрібні для легального перебування іноземців у Польщі. Всі послуги з працевлаштування – безкоштовні.

Команда VERITAS об’єднує висококваліфікованих фахівців, що володіють солідними професійними знаннями у сфері HR. Гарантуємо своїм партнерам високі стандарти обслуговування та реалізації проектів. Завдяки знанням і досвіду на ринку праці в Польщі та країнах ЄС, маємо широкий спектр особистих рішень, які дозволяють оптимізувати процеси управління персоналом в компаніях наших клієнтів і оптимізувати їхні витрати та створювати і впроваджувати найбільш ефективні рішення. Звертайтеся до нас та отримаєте достойну працю, а також інформаційний та документальний супровід абсолютно безкоштовно!

 


 

onas2МІСІЯ ТА ЦІЛІ VERITAS

Переклад походить від латинського слова VERITAS (правда, справедливість, чесність, лояльність) це водначас наше кредо та принципи, яких ми дотримуємось у своїй діяльністі як і в стосунках з клієнтамию. Водночас, для тих, хто шукає роботу, надаємо таку можливість на прозорій основі співробітництва. Відкритість і сумлінність наших консультантів дозволяє адаптувати послуги і характер співпраці відповідно до потреб і очікуванням клієнтів.

 

Найголовніші цінності, якими ми керуємося:

  • СПРАВЕДЛИВІСТЬ
  • ЧЕСНІСТЬ
  • ЛОЯЛЬНІСТЬ
  • ДОВІРА
  • РІВНІСТЬ
  • ПРАВДИВІСТЬ
  • ВІДЧУТТЯ БЕЗПЕКИ

Тут Ви знайдете сертифікати, що підтверджують надійність нашої компанії

Перевірте та переконайтесь, що Ми є вірогідним і ретельним агентством праці з досвідом.

Переклад походить від латинського слова VERITAS (правда, справедливість, чесність, лояльність) це водначас наше кредо та принципи, яких ми дотримуємось у своїй діяльністі як і в стосунках з клієнтамию. Водночас, для тих, хто шукає роботу, надаємо таку можливість на прозорій основі співробітництва.

+38 068 88 66 179,  +48 533 979 881  

Copyright 2017 Veritas Opieka   Realizacja: Agencja reklamowa 3motion.pl