ГДАНСЬК (Gdańsk) 2500 злотих на 15.10.19 (На даний момент неактуальна)

Дві людини – подружжя.
Жінка 90 років, лежача, Альцгеймер, поганий зір, вага 80 кг, ріст 165 див. У неї болить права рука і може бути агресивною. Є реабілітаційне ліжко і матрац проти пролежнів. Має памперси, зовсім не встає з ліжка. Їй потрібна допомога в миттіі (митті в ліжку) та щоденній гігієні, потрібно її годувати, змінювати памперси. Засоби проти пролежнів (масажі, помазки, змащення маззю).
Чоловік 93 роки, рухливий, але слабкий, вага близько 80 кг, зріст 172 див. Спокійний, без агресії. Він іде в туалет один, прибирається, одягається, їсть сам. Він ходить дуже повільно, слабкий, можливо, йому іноді потрібна допомога та підтримка.
Вони сплять вночі.
Вони живуть одні в будинку, там буде окрема кімната для опікунки. Нема Інтернету. Вільний час для опікунки по домовленості.
Опікунка та родина будуть робити покупки.
Інші обов’язки: подача ліків, приготування їжі (легкозасвоювана дієта, відсутність смажених чи запечених продуктів, риби), прибирання.

Особливості вакансії

ставка (нетто/місяць)2 500 злотих
містоГданськ
pівень знання польськоїВпевнений
тривалість пропозиціїМінімум 1 місяць
дата виїзду15.10.19
стать підопічногоЧоловік та жінка
вік підопічного93 та 90

Повертнутись до списку вакансій


Догляд за підопічним (безоплатний)Досвід роботи опікункоюБез досвіду роботи


БАЗОВИЙ (розуміння, обмежений словниковий запас)КОМУНІКАТИВНИЙ (розуміння, знання основних фраз, цифр)ВПЕВНЕНИЙ (безпроблемне розуміння, мовлення та письмові навички)

Показати подробиці згоди