СОБУТКА (Sobótka) 2550 злотих на вжеСОБУТКА (Sobótka) 2550 злотих на вже (На даний момент неактуальна)

Подружжя:

жінка 88 років, 150 см, 80 кг – страждала на кісткову хворобу, зараз перебуває в лікарні, бо знепритомніла. Вони роблять її дослідження, після чого вони скажуть, що саме з нею не так. Після цього жінка стала неходячою.

чоловік 89 років – захворювань немає, крім вікової слабкості. Людина рухається сама (повільно) або з тростиною – це залежить від дня. Жінка, лежача. Вони обидва приймають снодійне, призначене лікарем, тож сплять вночі. Чоловік абсолютно незалежний, коли йдеться про гігієну, переодягається, встає, їсть. Жінка також була незалежною, поки не захворіла. Тепер їй потрібна підтримка у всьому (невідомо, чи повернеться вона до попереднього стану). Характер: чоловік дуже балакучий і життєрадісний.  жінка майже нічого не каже, тільки посміхається. Агресії немає. Вони живуть у 2-х сімейному будинку на першому поверсі. Старший брат, який є лікарем, живе наверху. В будинку є інтернет. Також буде кімната няні. Няня робить покупки. Вільний час буде узгоджено. Інше: площа будинку понад 100м2. У няні буде кімната з великим ліжком (160х200), санвузол з ванною, медсестра приходить 4 рази на тиждень, допоможе проводити заходи для підопічної, те що буде важко для самої няні. Обов’язки няні: давання лікарських препаратів, призначених лікарем, догляд за гігієною та доглядом батьків, приготування їжі, догляд за домом, турбота про добробут

Особливості вакансії

ставка (нетто/місяць)2 550 злотих
містоСобутка
pівень знання польськоїКомунікативний
тривалість пропозиціїМінімум 1 місяць
дата виїзду14.10.19
стать підопічногоЧоловік та жінка
вік підопічного89 та 88

Повертнутись до списку вакансій


Догляд за підопічним (безоплатний)Досвід роботи опікункоюБез досвіду роботи


БАЗОВИЙ (розуміння, обмежений словниковий запас)КОМУНІКАТИВНИЙ (розуміння, знання основних фраз, цифр)ВПЕВНЕНИЙ (безпроблемне розуміння, мовлення та письмові навички)

Показати подробиці згоди